KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989170
nr 1398 9170
Engelbert Bertel-Nordström
(1884-1967), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 1926. Olja på pannå, 30x35, yttermått inklusive ram: 44x50 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:20:41
22/5 19:20:00
Engelbert Bertel-Nordström
Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström